Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Domů

Hudební agentura katalog - Logo - grafika

Vítejte na stránkách Hudební a produkční agentury Katalog

Nový Youtube kánal Lucie Vondráčkové - ZDE

Hudební Agentura Katalog - Lucie Vondráčková - Zlatá deska - grafika

Praha, 14. ledna 2019

Lucie Vondráčková získala za album RŮŽE zlatou desku

Zpěvačka Lucie Vondráčková dostává za prodej svého alba RŮŽE zlatou desku. Ocenění získala za prodej alba, které natočila po pěti letech. Na desce spolupracuje i se zahraničními autory a hudebníky. RŮŽE má díky tomu moderní zvuk a atmosféru a to její fanoušci ocenili. Album se drží na předních příčkách v prodejnosti v České republice.

Zlatá deska za Růži je snad pozitivní vkročení do roku 2019. Jsem ráda, že si fanoušci tohle CD zamilovali stejně jako já, deska je osobní a moderní. Všem přeji zdraví a klid do dalšího roku:)“,  říká k ocenění Lucie Vondráčková.

K novému albu již zpěvačka natočila pět videoklipů. Největší úspěch zaznamenal klip ´Nad Vltavou´, který má na youtube již 2,1 milionů zhlédnutí. Klip ´Paralelní světy´ zabodoval v hitparádě televize Óčko a píseň samotná se drží již dlouhé týdny na prvním místě v hitparádě rádia Frekvence 1.

Zahraniční hudebníci spolupracovali na aranžích písní, zvuku a mixu. Nejvíc se právě na zvuku podílela americká hudební skladatelka Kari Kimmel. Kromě své vlastní písně ´Dej si cíl´ pracovala v Los Angeleském studiu i na dalších sedmi skladbách. Dvě písně složil mladý kanadský autor Paul Baraka, jednu z nich s názvem ´Nic víc´ otextovala sama zpěvačka.

Z českých autorů se za hudbu na desce podíleli Jiří Vondráček, Light and Love, Pam Rabbit, Radim Flender, Jindřich Parma, David Solař a Václav Noid Bárta. Texty napsali Hana Sorrosová, Bára Ježková, Lukáš Fišer, Radim Flender a sama Lucie Vondráčková. Jako hosté a partneři se v duetech představují Milan Peroutka, Václav Noid Bárta a Radim Flender.

Kontakt pro bližší informace:
Hana Tietze
Mobil: 602 349 483
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hudební agentura Katalog - VOKOBERE - grafikaHudební agentura Katalog - zastoupení tria VOKOBERE. Nabídku vystoupení těchto skvělých muzikantů naleznete v našem katalogu zde.

Hudební agentura Katalog - Aleš Petržela - grafikaHudební agentura Katalog - zastoupení Aleše Petržely. Nabídku vystoupení tohoto výborného zpěváka naleznete v našem katalogu zde.

Co Vám Hudební agentura Katalog nabízí?

Pro pořadatele hudebních, kulturních a společenských akcí nabízíme sestavení kompletního programu "na klíč". Plánujete městské či obecní slavnosti, firemní večírek, reklamní akci, akci pro děti i dospělé, V.I.P. akci, den otevřených dveří ve vaší společnosti?

Máte plán, či představu, ale nevíte si rady se zajištěním a programem?

Kontaktujte nás a společně jistě najdeme komplexní řešení pro jakoukoliv Vaši akci.

Se všemi umělci, které naleznete v našem "Katalogu" úzce spolupracujeme.

!!! VAŠE AKCE - NAŠI UMĚLCI !!!

Hudební agentura Katalog je členem Svazu autorů a interpretů

Hudební agentura katalog - SAI logo - grafika