Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Samson a jeho parta

Samson a jeho parta

Hudební agentura Katalog - Kapely - Samson a jeho parta - grafika

Soubor Samson a jeho Parta je pokračovatelem skupiny Máci v čele s dnes již legendárním písničkářem a autorem mnoha písní Jaroslavem „Samsonem“ Lenkem. Soubor byl založen Samsonem v roce 1993 po rozpadu kapely Máci a krom Samsona do souboru přestoupil také jeho bratr Jiří „Budvárek“ Lenk. Během svého působení vydala kapela několik alb a při koncertech procestovala celou republiku.

Dalšími členy „party“ jsou Jana Šneberková (zpěv, klávesy), její bratr Jiří Šneberk (kytara, zpěv) a Radek Götz (bicí).

Hudební agentura Katalog - Kapely - Samson a jeho parta - grafika

A jaké je vystoupení Samsona a jeho party? Svižný koncert, plný známých písniček, který provází hlavní protagonista "party" vtipným slovem. Během vystoupení zazní notoricky známé písně jako například: "Laciný víno", "Už to nenapravím", "Katce", "Pohoda", "Český les" a mnoho dalších, dnes již zlidovělých písniček hraných v soudobém soundu.

V diskografii "Samsona a jeho party" najdeme alba "Balónek" (1996), "Popíček" (1998), "Makovky" (2000) a "Demáczech" (2002).

Vystoupení kapely je vhodné například pro venkovní kulturní akce, koncerty v kulturních domech a klubech, festivaly, městské slavnosti, nejrůznější společenské a sportovní akce, VIP večírky, a další. Délka vystoupení je cca 110minut.

Soubor disponuje vlastním zvukem a světly.

Technické požadavky a playlist poskytneme na požádání.

V případě zájmu o vystoupení souboru Samson a jeho parta nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.

 

Několik fotografií z archivu skupiny

Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta Samson a jeho parta

 

 

Kategorie: