Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Petr Kocman

Petr Kocman

Hudební agentura Katalog - Zpěváci - Petr Kocman - grafika

Petr Kocman je zpěvák, multiinstrumentalista, vystupující se svojí pětičlennou doprovodnou kapelou, jejíž členové prošli za svůj život mnoha hudebními žánry od jazzu přes pop, country až po rock. Z Petrova repertoáru můžete znát mnoho písní, např. duety s Luckou Vondráčkovou "Já to nejsem", "Ostrov v proudu dní", "Kousek štěstí", "Home", "Velká láska", "Loch Lomond", "Růže z Jericha", "Leaving On A Jet Plane", "Svatební" a další... Petr Kocman je převážným autorem písní svého repertoáru. Spolupracuje také s řadou renomovaných textařů, skladatelů a producentů naší profesionální hudební scény.

Petr Kocman odehrál stovky úspěšných koncertů nejen v Čechách, ale i mnoha evropských zemích, jako Německo, Rakousko, Švýcarsko atd., nebo také v USA, Kanadě a Austrálii. Jeho hudbu lze definovat jako „New Country“ a je výrazně ovlivněna mnoha hudebními žánry, nejvíce však rockem a popem. Petra můžete také vidět jako člena kapely VOKOBERE, kde vystupuje společně s Jiřím Vondráčkem a Tomášem Berkou. Koncert kapely VOKOBERE si můžete objednat zde.

  • Hudební agentura Katalog nabízí koncert Petra Kocmana s doprovodnou kapelou. Koncert lze uskutečnit např. v kulturním domě, divadle, sportovní hale, klubu, na městských slavnostech, vinobraní, festivalech, pivních slavnostech, vánočních trzích a ve výjimečných případech i na soukromé, nebo firemní akci.
  • Vystoupení Petra Kocmana zajišťujeme s vlastním špičkovým zvukem, světelnými efekty a videoprojekcí. Objem aparatury a světel lze kombinovat a dodat dle tipu a prostoru dané akce. Po domluvě je možné i ozvučení poskytnuté pořadatelem.
  • Na přání a po dohodě s pořadatelem může být vystoupení Petra Kocmana uskutečněno i za účasti některého ze speciálních hostů.
  • V případě zájmu, lze také nabídnout komorní vystoupení Petra Kocmana s akustickou kytarou za doprovodu pianisty.
  • Vystoupení Petra Kocmana společně s kapelou VOKOBERE si můžete objednat zde.

Technické požadavky a playlist poskytneme na požádání.

V případě zájmu o vystoupení Petra Kocmana nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.

 

Několik fotografií z archivu Petra Kocmana

Petr Kocman Petr Kocman Petr Kocman Petr Kocman

 

 

 

Kategorie: