Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Tokhi & the Groove Army

Tokhi & the Groove Army

Tokhi - Bubenická show - grafika

Tokhi působí v řadě hudebních projektů jako perkusionista (hráč na bicí nástroje). Kromě čistě hudebních aktivit je Drum Circle Facilitator – pořádá workshopy pro firmy, pro školy i na festivalech. Založil bubenický orchestr Groove Army fungující na principech slavných světových samba kapel z brazilského Rio de Janeira. Každý měsíc má několik koncertů na území ČR i ve světě.

Tokhi se hudbě aktivně věnuje už od dětství. Má za sebou řadu úspěchů na české i mezinárodní scéně. Jako perkusista a hráč na etnické bicí nástroje spolupracoval s mnoha umělci z celého světa, namátkou: Karel Gott, Jana Koubková, Vlasta Redl, Ilona Csáková, Laura a její tygři, UDG, Pavel Fajt, Emil Viklický, 1OO°C, Shahab Tolouie, Feng Yun Song, Vesna Caceres, Ondřej Ruml, Work – Shop & More (legendární Hiram Bullock a Freda Goodlett) a další. S těmito skupinami procestoval velkou část Evropy, navštívil New York v USA, v rámci výstavy EXPO 2010 vystoupil v Číně. Koncertoval ve vyprodaných halách i na evropských stadionech. Je vyhledávaným studiovým hráčem a uznávaným muzikantem na české i zahraniční scéně. Díky svému nadšení, vizáži a talentu je využívaný pro kampaně i jiné mediální spolupráce. Například pro Kytary.cz a kampaň mBank – velkolepou roadshow k příležitosti 5-tiletého výročí působení mBank na českém a slovenském trhu.

Hudební agentura Katalog - Tokhi - Groove Army - grafika

Tokhi také působí jako firemní a sponzorovaný hráč výrobců hudebních nástrojů Meinl, Finhol, Kytary.cz, Flix, Mapex, Cympad, Korg a Boomwhackers. Firma Balbex (výrobce bubenických paliček) vyrábí speciální paličky podle jeho návrhu s podpisem, tzv. Artist Signature Series – prodávají se po celé Evropě. Tokhi také vyrábí vlastní signované nástroje a oblečení ve spolupráci se švédskou, portugalskou a polskou firmou. Mezi Tokhiho učitele patří mistři oboru z USA, Itálie, Afriky, Dánska nebo Německa. Holger Mertin (Kolín nad Rýnem) – body percussion, improvizace, Janos Crecelius (Berlin) – rytmy západní Afriky, djembe a basové bubny, Aldo Ferrara (Řím) – afro-kubánské nástroj (congas, bongo, timbales, maracas), Hearn Gadbois (New York) – nástroje blízkého východu a severní Afriky (darbuka, dombek), Assaf Seewi (Londýn) – konzultace, Arthur Hull – zakladatel moderní formy DrumCircle, světově proslulý perkusionista a facilitátor

A to ještě nění vše! - Tokhi je autorem hudebních testů na perkuse a různé bicí nástroje pro odborný časopis určený muzikantům a hudební veřejnosti (Muzikus). Natáčel i video testy pro Jamstage.cz a je spoluautor hudebního videoblogu WOO na populární internetové televizi Stream.cz. Vedl semináře v Německu a USA o rytmu a historii bicích nástrojů. Hrál na lekcích flamenca v tanečních studiích Naboso a Peňa Flamenca. Patří mezi uznávané hudebníky přes flamencové rytmy a nástroj zvaný cajon. S různými projekty byl na všech důležitých místech v ČR – Pražský Hrad, Žofín, Sál velké Lucerny, O2 Arena, Státní Opera v Praze a další...

Hudební agentura Katalog Vám nabízí následující vystoupení Tokhiho:

 

GROOVE ARMY - ROYAL SQUAD

Hudební agentura Katalog - Tokhi - Groove Army – Royal Squad - grafika

Odlož svou masku. Prožij tuhle chvíli. Buď součástí. Buď Vesmír. Buď TY. My jsme Groove Army. My jsme Royal Squad. My jsme Ty, Ty jsi My. Teď poslouchej, vnímej, poslouchej…

Nový projekt bubenického útvaru Groove Army – samotný Royal Squad, přesahuje několik hudebních žánrů a aspiruje tak spíše na audiovizuální show nadnárodního formátu, než na formu klasického koncertu. Leader Tokhi při tvorbě této show čerpal ze svých celoživotních zkušenosti z muziky a cest s hudbou po většině kontinentů naší krásné planety. Royal Squad je výsostným představením toho nejlepšího, co si kdy dokázala Groove Army vysnít. Součástí provedení každého koncertu je působivé intro, masky, nádherné kostýmy a vyladěná scéna. Mimo bubenické smršti na klasické nástroje této kapely se představí i koncertní bicí sada, DJ set, obří gong, nebo barely, které zaplní celou stage. Tohle se musí zažít.

Konec her, G.A.R.S., bílé masky a intenzivní beaty zasazené do moderních aranží, vyrazí divákům dech.

We are the Groove Army. We are the Royal Squad. We are you, you are us.

Délka vystoupení: dle dohody.Vhodné pro sólo koncerty, festivaly všech žánrů, městské akce, plesy, V.I.P. akce, kluby atd. Technické požadavky poskytneme na požádání.

 

GROOVE ARMY

Hudební agentura Katalog - Tokhi - Groove Army - grafika

 • ORIGINÁLNÍ BUBENICKÁ SHOW
 • Nejsilnější bubenický projekt na české hudební scéně.
 • Moderní beaty jako hip hop, afro, mosambique, cascara, nebo batucada ve vlastních aranžích.
 • Originální choreografie, několik variant kostýmů.
 • K vystoupení není potřeba nazvučení, celé těleso se může pohybovat a hrát za chůze.
 • Vystoupení Groove Army se dá kombinovat s workshopem, lze zajistit pronájem nástrojů až pro 2000 lidí.

 

Délka vystoupení: dle dohody. Vhodné pro koncertní pódia, festivaly, městské slavnosti, openningy, VIP akce, průvody, přehlídky...

 

FIREMNÍ BUBNOVÁNÍ - TEAMBUILDINGY A AKCE PRO KORPORÁT

Hudební agentura Katalog - Tokhi - Firemní bubnování - grafika

 • PERSONÁLNÍ, TÝMOVÝ A FIREMNÍ ROZVOJ - až 1.000 bubnů, perkusí, boomwhackers a facilitátor do Vaší firmy
 • Jiný přístup k rozvoji interpersonálních vztahů na pracovišti
 • Jeden rytmus, jedna energie - jedinečný společný zážitek
 • Efekt dokázán vědeckými výzkumy
 • Každá firma nebo pracovní tým má určitý rytmus práce, rychlost a zejména energii, kterou všichni cítí, vnímají a navzájem si předávají

Délka vystoupení: dle dohody. Vhodné například pro uvádění nových výrobků na trh, teambuildingy, assessment centra, konference, semináře, setkání, firemní akce a večírky atd. Technické požadavky poskytneme na požádání.

 

BUBNY DO ŠKOL

Hudební agentura Katalog - Tokhi - Bubny do škol - grafika

 • ZÁBAVA – SOUSTŘEDĚNÍ – SPOLUPRÁCE - to je skupinové bubnování pod vedením vyškoleného facilitátora

Nabízíme workshopy pro školy. O co jde?

 • Jedná se o celoškolní aktivitu
 • Programu se může zůčastnit několik tříd, ale i celá škola
 • Každý z žáků nebo studentů dostane do ruky buben!
 • Program rozvíjí kreativitu i smysl pro týmovou spolupráci
 • Funguje jako prevence proti šikaně a agresi.

 

Délka vystoupení: dle dohody. Vhodné pro všechny typy škol, lze výborně použít na školní akce, večírky a další... Technické požadavky poskytneme na požádání.

 

SOUND HEALING

Hudební agentura Katalog - Tokhi - Sound Healing - grafika

Neobvyklý zážitek a indivudiální terapie v jednom! To je Sound Healing prováděný pomocí tibetských zpívajících mísek „singing bowls“ a gongu Wu Xing – „Pěti Elementů Života“.

Relaxační kúra se zvukovou masáží je realizovatelná na individuálním sezení či skupinové „sound meditations“, také známé jako Nada yoga.

Tokhi je v srdci Evropy jediným přímým žákem indického mistra Manana Sharmy, jehož rodina se zabývá výrobou tibetských mís po mnoho let. Je také mezinárodním endorserem Meinl a jejich řady singing bowls, a také gongu „Sonic Energy“, které tato společnost vyváží do celého světa.

 

Délka vystoupení: dle dohody. Chcete li prožit a vyzkoušet tento jedinečný zážitek, neváhejte nás kontaktovat. Bližší informace poskytneme na požádání.

 

Pro nacenění jednotlivých sestav vystoupení Tokhiho nás neváhejte kontaktovat. Cenová nabídka bude pro Vás vytvořena dle typu akce a dalších faktorů.

V případě zájmu o některé z vystoupení Tokhiho nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.

 

Několik fotografií z archivu Tokhiho

Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi Tokhi