Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Zpěváci

Kategorie:

Hudební agentura Katalog - Zpěváci - Petr Kocman - grafika

Petr Kocman je zpěvák, multiinstrumentalista, vystupující se svojí pětičlennou doprovodnou kapelou, jejíž členové prošli za svůj život mnoha hudebními žánry od jazzu přes pop, country až po rock. Z Petrova repertoáru můžete znát mnoho písní, např. duety s Luckou Vondráčkovou "Já to nejsem", "Ostrov v proudu dní", "Kousek štěstí", "Home", "Velká láska", "Loch Lomond", "Růže z Jericha", "Leaving On A Jet Plane", "Svatební" a další.

Kategorie:

Hudební agentura Katalog - Zpěváci - Petr Bende - grafika

Zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, ale především muzikant, který nikdy neřešil hudební styly. Vydal již několik alb (autorská – pb 2005, Život ve vteřinách.cz 2006, Trojka 2011 a živé záznamy koncertů – CD a DVD Vánoční koncert 2010, Vysočina fest 2014, Kateřinská jeskyně, CD Cimbál BIG Band, Live in Studio 2015). Posledním počinem je autorské album reSTART, které vyšlo u vydavatelství Supraphon. Album se těší nejen zájmu fanoušků...

Kategorie:

Hudební agentura Katalog - Zpěváci - Aleš Petržela - grafika

Aleš Petržela je český písničkář, který v roce 2017 vyhrál legendární festival PORTA. Na mezinárodní soutěži Interporta v roce 2018 vyhrál speciální cenu Českého rozhlasu. Jeho píseň "V neděli ráno" vyhrála třikrát za sebou hitparádu ČRo "Folkparáda". Tuto píseň můžete slyšet nejen na vlnách Českého rozhlasu, ale i na dalších rozhlasových stanicích. Pokud jste sledovali seriál "Single man" na TV Playtvák, pak úvodní píseň je od Aleše a jmenuje se "Cukr a sůl". Tato píseň vyhrála i jihomoravské kolo Porty.