Jaroslav Pošta
Hudební Agentura Katalog, Řetenická 237, Újezdeček (Teplice) 415 01

+420 723 51 73 74
info@agenturakatalog.cz

Aleš Petržela

Aleš Petržela

Hudební agentura Katalog - Zpěváci - Aleš Petržela - grafika

Aleš Petržela je český písničkář, který v roce 2017 vyhrál legendární festival PORTA. Na mezinárodní soutěži Interporta v roce 2018 vyhrál speciální cenu Českého rozhlasu. Jeho píseň "V neděli ráno" vyhrála třikrát za sebou hitparádu ČRo "Folkparáda". Tuto píseň můžete slyšet nejen na vlnách Českého rozhlasu, ale i na dalších rozhlasových stanicích. Pokud jste sledovali seriál "Single man" na TV Playtvák, pak úvodní píseň je od Aleše a jmenuje se "Cukr a sůl". Tato píseň vyhrála i jihomoravské kolo Porty.

Hudební agentura Katalog - Zpěváci - Aleš Petržela - grafika

Aleš svými písněmi navazuje na tradici českého folku. Zakládá si na melodických písních a jeho texty jsou hravé s nádechem poezie. Dokáže pobavit i rozezpívat lidi a je velice oblíbený na akcích takřka všeho druhu. Díky tomu, že jeho vystoupení je variabilní (sólo, duo, trio nebo celá kapela), může vystupovat na jakékoli akci. Festival, Městské slavnosti, Klubové hraní ale také Vernisáže, Kavárny a akce podobného typu. Délka vystoupení může být 30 - 60 minut.

  • Hudební agentura Katalog nabízí koncert Aleše Petržely v několika možných variantách - sólo, duo, trio, kompletní kapela.
  • Vystoupení je vhodné pro nejrůznější příležitosti - městské a obecní slavnosti, festivaly, kluby, výstavy, vernisáže apod.
  • Délka vystoupení je cca 30 - 60 minut (dle domluvy s pořadatelem akce)

 

Technické požadavky a playlist poskytneme na požádání.

V případě zájmu o vystoupení Aleše Petržely nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.

 

Kategorie: