Maškaráda

Maškaráda

Do města přijíždí hodná a milá princezna Maškaráda. Nepřijíždí však sama, spolu s ní dorazil i čaroděj Bublifuk. Jelikož se princezna dozvěděla, že se zde koná velký karneval, rozhodne se s dětmi ve městě ještě chvíli zůstat a zúčastnit se, jelikož karnevaly přímo zbožňuje. A protože dělá čest svému jménu, přiváží si s sebou také svou garderobu – spoustu pohádkových a karnevalových kostýmů. Každý z kostýmů však patřil nějaké známé pohádkové postavě, která ho princezně Maškarádě darovala. Princezna s pomocí dětí a čaroděje Bublifuka v průběhu celého karnevalu hádá, odkud se k ní kostým zatoulal.
Zábavný pořad Divadla VeTři určený (nejen) pro děti, při kterém diváci nepoznají, co je nuda. Děti během programu s princeznou Maškarádou a Bublifukem soutěží, baví se a samozřejmě také tančí. Představení je taktéž možno doplnit o další umělce a pořady z naší nabídky.
Pořad "Maškaráda" je také velmi vhodný pro pořádání v mateřských školách, dětských centrech apod.
Maškaráda je variabilní program Divadla VeTři, v němž se soutěží, tančí, vyhrávají se ceny...
Po dohodě je možno zajistit i další účinkující a atrakce pro děti i dospělé Součástí programu je i vlastní kompletní kvalitní ozvučení.
Délka představení: 90-120 minut (případně dle domluvy s pořadatelem).

Technické požadavky:

    • potřebný prostor: cca 4,5 m x 2,5 m
    • stabilní přívod el. proudu
    • 2x stůl + 2x židle
    • šatna pro účinkující, místo pro zaparkování
    • další dle dohody s pořadatelem představení

V případě zájmu o Dětský karneval s Divadlem VeTři nás kontaktujte na našem e-mailu, nebo telefonicky.


© 2020 Agentura Katalog. All Rights Reserved.