Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková získala za album RŮŽE zlatou desku

Zpěvačka Lucie Vondráčková dostává za prodej svého alba RŮŽE zlatou desku. Ocenění získala za prodej alba, které natočila po pěti letech. Na desce spolupracuje i se zahraničními autory a hudebníky. RŮŽE má díky tomu moderní zvuk a atmosféru a to její fanoušci ocenili. Album se drží na předních příčkách v prodejnosti v České republice.
„Zlatá deska za Růži je snad pozitivní vkročení do roku 2019. Jsem ráda, že si fanoušci tohle CD zamilovali stejně jako já, deska je osobní a moderní. Všem přeji zdraví a klid do dalšího roku:)“, říká k ocenění Lucie Vondráčková.

K novému albu již zpěvačka natočila pět videoklipů. Největší úspěch zaznamenal klip ´Nad Vltavou´, který má na youtube již 2,1 milionů zhlédnutí. Klip ´Paralelní světy´ zabodoval v hitparádě televize Óčko a píseň samotná se drží již dlouhé týdny na prvním místě v hitparádě rádia Frekvence 1.
Zahraniční hudebníci spolupracovali na aranžích písní, zvuku a mixu. Nejvíc se právě na zvuku podílela americká hudební skladatelka Kari Kimmel. Kromě své vlastní písně ´Dej si cíl´ pracovala v Los Angeleském studiu i na dalších sedmi skladbách. Dvě písně složil mladý kanadský autor Paul Baraka, jednu z nich s názvem ´Nic víc´ otextovala sama zpěvačka.
Z českých autorů se za hudbu na desce podíleli Jiří Vondráček, Light and Love, Pam Rabbit, Radim Flender, Jindřich Parma, David Solař a Václav Noid Bárta. Texty napsali Hana Sorrosová, Bára Ježková, Lukáš Fišer, Radim Flender a sama Lucie Vondráčková. Jako hosté a partneři se v duetech představují Milan Peroutka, Václav Noid Bárta a Radim Flender.


© 2020 Agentura Katalog. All Rights Reserved.